Õigusinfoteenus “Standard”

30.004,212.00

Õigusinfoteenus “Estlex standard” lihtsustab eelkõige kohtumenetluses, kohtuvälises- ja eelses menetluses esindamist, õigusdokumentide koostamist ning nõustamist küsimustes, mis eeldavad kohtupraktika head tundmist. Kasutaja saab lugeda õigusakti paragrahvi selgitust ja annotatsioone, võrrelda terve õigusakti ja konkreetse paragrahvi redaktsioone, vaadata paragrahvi ja õigusakti tõlkeid jms. Kasutaja saab arutada õigusaktide, paragrahvide, kohtulahendite ja käsiraamatutega seotud küsimusi teiste sama kliendi kasutajatega.

kuukuuaastaaasta
Kuni 10 kasutajatKuni 10 kasutajatKuni 20 kasutajatKuni 20 kasutajatKuni 5 kasutajatKuni 5 kasutajatKuni 50 kasutajatKuni 50 kasutajatPiiramatult kasutajaidPiiramatult kasutajaidÜksikkasutajaÜksikkasutaja
1Üksikkasutaja2...52...5 kasutajat6...106...10 kasutajat11...2011...20 kasutajat21...5021...50 kasutajat50+Piiramatult kasutajaid
Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Õigusinfoteenus on mõeldud õigusala asjatundjale, kelle tööülesannete hulka kuuluvad kohtus esindamine, õigusdokumendite, -anaüüside ja -ülevaadete koostamine ning õigusküsimuste süsteemne ja terviklik lahendamine. Õigusinfoteenus toetab kehtivast riigisisest ja Euroopa Liidu õigusest ülevaate saamist ning lihtsustab kohtuteabega tutvumist.
Õigusinfoteenus hõlmab järgmisi teenuseid:
– käsiraamatud (2 tasuta trükist alates 5-kasutaja paketist);
– tõlkekogumikud (2 tasuta trükist alates 5-kasutaja paketist);
– tõlkekogumiku tellimine (20 EUR/h + trüki- ja postikulu);
– õiguskogumiku tellimine (20 EUR/h + trüki- ja postikulu);
– valdkondlikud õigusinfo kogumikud;
– õigusteabe teavitusteenused;
– õigusaktide tõlked vene keelde ja inglise keelde;
– õigusaktide redaktsioonide võrdlus;
– õigusakti tõlgete paralleeltekstid;
– kohtulahendite kiirotsing;
– kindla redaktsiooni otsing ehk ajamasin;
– spetsialisti teenuse funktsioonid (sh õigusaktide tõlked vene keelde; tervikteksti ja sisukorra vaade, kasutaja eelistuste määramine, õigusakti redaktsioonides liikumine, lemmikute ja märkuste lisamine, arutelude algatamine ja neis osalemine, paragrahvi otsing jpt).
Loe lähemalt:  http://estlex.ee/uudiskiri/lyhijuhend.ppsx .
Teenust on võimalik kasutada veebisirvija laienduste kaudu. Installeeri laiendus ja logi enda kasutajaga sisse järgmistelt aadressidelt: Edge Chromium ja Google Chrome laiendus https://chrome.google.com/webstore/detail/estlex/bjigeikccploejbfehpegopaomndfojm?hl=et . Laienduse kasutamine on tasuta, aga laiendusega lubatavad funktsioonid on sõltuvad kasutaja tellitud teenusest.

Lisainfo

Periood

kuu, aasta

Väljaanne

Kuni 10 kasutajat, Kuni 20 kasutajat, Kuni 5 kasutajat, Kuni 50 kasutajat, Piiramatult kasutajaid, Üksikkasutaja

Kasutajate arv

1, 2…5, 6…10, 11…20, 21…50, Piiramatu